Dünden Bugüne Adımlarımız

3 örgü makinesinden Türk tekstil sektörünün kaptan kamarasına...

1970 Kuruluş

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri AŞ olarak Halis Gülle tarafından 1970 yılında kurulduk. 3 örgü makinesiyle başladığımız yolculuğumuz gece gündüz çalışan 4 oğulun da azmiyle hız kazandı. Sürekli gelişerek, çağın gerekliliklerine uyum sağlayarak ve yenilenerek büyüdük. 50 yılı aşkın bir süredir bu coğrafyanın en kadim bitkisi olan pamuğu, tanımaya kullanma ve itinayla işlemeye özen gösterdik. Pamuğun bu topraklardaki köklü geçmişini teknolojimizle, bilimle ve teknikle birleştirdik. Ürettiğimiz her bir ürünle topluma, dünyaya ve ülke ekonomimize katkıda bulunmayı hedefledik.

1990 Boyahane

1990 yılına gelindiğinde ilerlemeye devam ettik. Ham kumaştan başka ne yapabiliriz diye düşündük ve boyahanemizi kurduk. Ham kumaşın yanı sıra boyalı kumaş satmak üzere boyahanemizin de temelleri atıldı. Bugün örme kumaş konusunda tüm talepleri karşılayacak güçlü bir yapıya dönüştük.

1996 İplikhane

Gün geçtikçe sektörde geliştik, güçlendik... Tecrübemiz arttıkça hedeflerimiz de büyüdü. İplikte en kaliteli üretime ulaşma hedefi ile iplik fabrikamızı hayata geçirdik. Şu an kusursuz üretim kalitemizle farklı kompozisyonlarda ve farklı iplik numaralarında üretim yapabilecek esnekliğe sahibiz.

2002 İplik Boyama

2000’li yıllarda sadece iplik üretimi değil, ipliği en iyi şekilde boyamak için de hazırlıklar yaptık. Hem boyalı iplik siparişleri hem de iplikten boyamalı kumaş talepleri için tüm yatırımlarımızı tamamladık.

2004 Rotasyon Baskı

Müşterilerimiz ürünlerimizin kalitesinden memnun kaldıkça yeni taleplerde bulunmaya başladılar. Baskılı kumaş üretimine yönelik talepler gelmeye başladı. Biz de müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için rotasyon baskı makinesiyle büyümeye devam ettik.

2016 Dijital Baskı

Yıllar içinde teknolojiler geliştikçe biz de kendimizi yenilemeye devam ettik. Baskı makinelerinde gelişen teknolojilere uyum sağladık dijital baskı hattını üretime geçirdik.

BUGÜN

Bugün ve her gün çağın gerekliliklerine uyum sağlamaya devam ederek yenileniyor, gelişiyor, araştırıyor, öğreniyor, yatırımlar yapıyor ve değişiyoruz. Kusursuz ve üstün nitelikli bir üretim için yolculuğumuza her zaman azimle devam edeceğiz...

VİZYON

Dünya standartlarındaki ürünlerimizle küresel ölçekte başarılar elde etmek, sadece yurt içinde değil global ölçekte de rekabette güçlenmek. Türk tekstil sektörünü ileriye taşımak, tüm dünyada ses getirmek ve birçok kıtada alanımızda öncü olmak.

MİSYON

Yaptığımız her işte daha iyisi için sınırları zorlamak, durmadan gelişmek, çevik, güvenilir ve değişime açık olmak, insana ve çevreye saygıyı her zaman ön planda tutmak. Değerlerimizi ve ilkelerimizi koruyarak yüksek kalitede, kusursuz üretim yapmak.

Genel Merkez

Tel: +90 (212) 422-1281 (pbx)
Fax: +90 (212) 422-1274

İPLİK TESİSİ

Tel: +90 (282) 655-5424
Fax: +90 (282) 655-5790

BOYA VE TERBİYE TESİSİ

Tel: +90 (282) 655-5061
Fax: +90 (282) 655-5431