Hedefimiz Kusursuz İpliği Üretmek.

Üretimde her zaman nicelik yerine niteliği önplanda tutuyoruz.

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri, Marmara bölgesindeki en büyük iplik üreticisi olma unvanına sahiptir. Alanında 30 yılı aşkın tecrübesiyle birçok farklı ürün yelpazesine sahiptir. Elyaftan kumaşa kadar pek çok alanda entegre üretim yapmaktadır.  Sırasıyla; örme kumaş boya ve apre , iplik boya ve apre, iplik ve baskı tesislerini faaliyete geçirmiştir ve tam kapasite üretim yapmaktadır. Türk tekstil sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, üretimi ve istihdamı artırmak için çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir.

Mevcut kalite kontrol sistemleri ile her zaman standartın üzerinde üretim yapmak amaçlanmaktadır. Üretimde nicelik yerine nitelik önplanda tutularak üretilen her ipliğin sorunsuz ve kusursuz olması hedeflenmektedir.

Melanj ve karışım tesisi ile müşterilerin özel taleplerine cevap verilmektedir.

Yüksek kalitede iplik üretimi sayesinde örmecilerin yanı sıra dokumacılara da hizmet sunulmaktadır. Katlama bükümle birlikte triko üreticilerin beklentilerini karşılayan yüksek kalitede ürünler üretilmektedir.

Başlıca ürünler, ham ve melanj renklerde% 100 pamuk,% 100 viskon, % 100 polyester, %100 bambu ve% 100 organik pamuk iplikleridir. Ayrı fabrikalarda hem örme hem de dokuma için karde, penye, compact ve siro eğrilmiş yüksek kalitede iplikler üretilmektedir. Tüm iplik kaliteleri nope, şantuklu, mouline, şantuklu mouline ve enjeksiyon efektli olarak üretilebilmektedir.

Ham İplik

Ne 4/1 den Ne 100/1 numara aralağında Pamuk, Viskon, Polyester, Bambu, Modal, Micro Modal, Tencel elyafları %100 olarak ürettiğimiz ipliklerdir.

Karışım İplik

Pamuk, Viskon, Polyester, Bambu, Modal, Micro Modal, Tencel elyafları ile istenilen özel karışımlı kompozisyonlarda üretilen ipliklerdir. Keten ve Kaşmirli karışımlarda Max %20 içerecek şekilde üretebiliyoruz.

Melanj İplik

Bünyemizdeki elyaf boyama prosesleri sayesinde çok farklı renklerde melanj iplikleri %100 veya farklı içeriklerdeki kompozisyonlar ile üretebiliyoruz. Güncel iplik teknolojisini kullanarak, melanj iplik üretim alanında Türkiye’nin önde gelen tedarik hizmetleri ile bir uzamanlık sunmaktayız.

Fantazi İplik

Üretimimizde bulunan iplikleri flamlı, nopeli, enjeksiyonlu, mozaikli, simli ve core-spun lı olacak şekilde de üretebiliyoruz.

Teknik İplik

Elyaftan Anti-bakteriyelli, yanmaz özellikli, UV korumalı, Anti-pilling özellikli ipliklerinde üretim mevcuttur.

Bükümlü İplik

Trikocu, Örgücü ve Dokumacıların katlamalı ve bükümü iplik taleplerini, tesisimizde Ne 8/2 ile 80/2 numara aralığında 6 ton/gün bükümlü iplik üretimi, renkli ve ham karışımlar olarak gerçekleştirilmektedir.

Mükemmel iplik için kusursuz üretim.

Her zaman niteliği nicelikten değerli gören bir anlayışla, mükemmel ipliği üretmek için çalıştık.

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri, Marmara bölgesindeki en büyük iplik üreticisidir. Alanında 30 yılı aşkın tecrübesiyle birçok farklı ürün yelpazesine sahiptir. Elyaftan kumaşa kadar pek çok alanda entegre üretim yapmaktadır. Sırasıyla; örme kumaş boya ve apre, iplik boya ve apre, iplik ve baskı tesislerini faaliyete geçirmiştir ve tam kapasite üretim yapmaktadır. Türk tekstil sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, üretimi ve istihdamı artırmak için çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Başlıca ürünler, ham ve melanj renklerde% 100 pamuk,% 100 viskon, % 100 polyester, %100 bambu ve% 100 organik pamuk iplikleridir. Ayrı fabrikalarda hem örme hem de dokuma için karde, penye, compact ve siro eğrilmiş yüksek kalitede iplikler üretilmektedir.

  • Ham İplik100
  • Karışım İplik90
  • Melanj İplik90
  • Fantazi İplik80
  • Teknik İplik75
  • Bükümlü İplik80

Genel Merkez

Tel: +90 (212) 422-1281 (pbx)
Fax: +90 (212) 422-1274

İPLİK TESİSİ

Tel: +90 (282) 655-5424
Fax: +90 (282) 655-5790

BOYA VE TERBİYE TESİSİ

Tel: +90 (282) 655-5061
Fax: +90 (282) 655-5431