Hakkımızda

Sürekli gelişerek, çağın gerekliliklerine uyum sağlayarak ve yenilenerek büyüdük.

50 yılı aşkın bir süredir bu coğrafyanın en kadim bitkisi olan pamuğu, tanımaya kullanma ve itinayla işlemeye özen gösterdik. Pamuğun bu topraklardaki köklü geçmişini teknolojimizle, bilimle ve teknikle birleştirdik. Ürettiğimiz her bir ürünle topluma, dünyaya ve ülke ekonomimize katkıda bulunmayı hedefledik.

Bugün elyaftan kumaşa kadar birçok alanda entegre üretim yapmaktayız.

Her geçen yıl alanımızda daha da uzmanlaşmakta, iç ve dış pazarlarda satış ağımızı ve lider konumumuzu güçlendirmekteyiz. Örme kumaş üretimindeki bilgimizi ve tecrübemizi yeni jenerasyonlara aktararak yatırımlarımızla sektörde öncü olmayı ve farklı kıtalara ihrac ettiğimiz yüksek standartlardaki ürünlerle hep daha ileriye gitmeyi hedeflemekteyiz.

Öncelikli olarak üretim teknolojisi ve ürün kalitesine yatırım yapmakta, her türlü gelişmeyi yakından takip ederek, bünyemize dahil etmekteyiz.

Ürün kalitemiz, yenilikçi yaklaşımlarımız ve modaya uygun koleksiyonlarımızla uluslararası markalar tarafından tercih edilmekteyiz. Faaliyetlerimizin temelinde zengin ürün çeşitliliğini, hızla, tam zamanında ve kusursuz bir şekilde servis etmek vardır.

Çalışanlarına, topluma, dünyaya ve çevreye saygılı bir kurum kültürünü benimsemekteyiz. Sürdürülebilir bir şirket olmak için gerekli adımları atmakta ve gücümüzü etkin bir şekilde kullanmaktayız. Toplumsal cinsiyet eşitliğine ve fırsat eşitliğine her zaman önem veriyor, sağladığımız istihdamda kadınlarımızın rolünü güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Çevreye olan sorumluluğunu asla unutmadan boya ve terbiye işletmesinde su ayak izi ve karbon ayak izini kontrol ederek tüm önlemleri alıyor ve doğayı her zaman koruyoruz. Doğa dostu, verimli ve çevreye, insana saygılı bir üretim anlayışını benimsiyoruz.

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri olarak, hepimiz taşın, toprağın, havanın ve suyun değerini çok iyi biliyor, köklü ilke ve değerlerimizle Türkiye’nin lokomotif sektöründe öncü olmayı hedefleyerek var gücümüzle çalışıyoruz.

ihracat odaklı üretim
% 0
ülkeye ihracat
0
üretim tesisi
0 0
çalışan
0 +